gong messenger

Sıkça Sorulan Sorular

Gong iOS ve Android telefonlarda çalışır. iOS için iOS 7 ve üstü, Android için ise Android 2.3.3 ve üstü sürümler desteklenmektedir.

Uygulamayı marketlerden ücretsiz olarak indirdikten sonra uygulamayı açtığınıda karşınıza kayıt ekranı çıkar. Buradan ülke seçip, telefon numaranızı girerek, doğrulama kodu içeren bir sms alırsınız.

Belirtilen kodu uygulamadaki uygun alana yazarak Gong kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nadiren de olsa SMS mesajlarının ulaşmasında sıkıntılar yaşanabilir. Böyle bir problemle karşılaştığınızda telefon numaranızın doğru girildiğinden emin olduktan sonra tekrar SMS gönderilmesini isteyebilirsiniz.

SMS ücretlerini Gong karşılamaktadır. Kullanıcıya hiçbir ücret yansıtılmamaktadır.

Gong’u indirmek ve Gong kullanarak mesajlaşmak tamamen ücretsizdir.* Kurumlar ise, sisteme tanımlanırken üye/çalışan sayısına göre ücretlendirilirler. Tanımlama yapıldıktan sonra Gong kullanıcıları, üyesi/çalışanı oldukları kurumlar ile ilgili özellikleri hiçbir ücret ödemeden kullanabilirler.

Kurumunuzun üyelerinin/çalışanlarının Gong’un kurumsal özelliklerini kullanmaya başlamaları için öncelikle kurumunuzu Gong sistemine eklemeniz gerekmektedir. Ardından kurumunuzun üyelerini/çalışanlarını, ünvanlarını ve yetkilerini tanımlayabilirsiniz. Tanımladığınız kullanıcılar Gong’u açtıklarında kurumsal özelliklere erişebileceklerdir.

Kurumunuzu Gong’a eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Evet. Kurumsal kullanımın yanında, arkadaşlarınızla da Gong üzerinden tamamen ücretsiz olarak iletişim kurabilirsiniz.

Gong kullanarak arkadaşlarınızla mesajlaşmak için arkadaşlarınızın da telefonlarında Gong yüklü olmalıdır. Telefon rehberinizdeki tüm Gong kullanıcılarıyla anında mesajlaşabilirsiniz.

Evet, cihazınız ve Gong sunucuları arasında güvenli bağlantı kurulmaktadır. Cihazınıza fiziksel erişimi olmayan birinin mesajlarınıza ulaşması imkansızdır. Mesajlarınız, alıcılara iletildiği anda Gong sunucularından silinmektedir.

Silinen mesaj ve sohbetlere tekrar ulaşmanın bir yolu yoktur.

Gong hesabı, Gong’un yüklendiği cihazın telefon numarası üzerinden tanımlanır. Dolayısıyla, her cihazın, o cihazda bulunan telefon numarasıyla Gong hesabı olacaktır. Ancak, birden çok cihazı kendi isminizle kullanmanızın önünde bir engel yoktur.

Evet. Gong dünyanın her yerindeki kullanıcıları desteklemektedir. Yurtiçinde olduğu gibi yurtdışındaki tanıdıklarınızla da hiçbir ücret ödemeden mesajlaşabilirsiniz. Yurtdışındaki tanıdıklarınıza ulaşabilmek için rehberinize ülke kodlarıyla birlikte kayıtlı olduklarından emin olunuz.

İnternet bağlantınız olduğu sürece Gong’u her yerde ücretsiz kullanabilirsiniz.

Daha fazla soru için info@gong-messenger.com ‘a mail atabilirsiniz

*İnternet kullanım için operatörünüzün olası ücretlendirmeleri göz önüne alınmamıştır.